O NÁS

O NÁS

Pru(.ser) 58 – „zasít, sklidit a pochopit“ je místo, které přesahuje hranice asijské kulinářské tradice a ctí jídlo, chuť, udržitelnost a komunitu. Filozofie Pru58 je založena na udržitelnosti surovin, pěstování bylin a lokálních produktech farmářů. Razíme heslo, nemá smysl vozit ingredience přes půlku světa, když je máme pod nosem. Dokonalé české ingredience s asijským twistem založené na cestování šéfkuchaře Štěpána Návrata a jeho týmu Vás nejen okouzlí, ale příjemně překvapí svou hřejivou atmosférou podniku a kulturním zážitkem.

Své brány otevíráme každý týden od pondělí do neděle. Přes poledne servírujeme „streetfood“ z rušných ulic jihovýchodní Asie a večer nabízíme lokální dynamické menu včetně degustačního. Nedílnou součástí podniku je jednou za měsíc zážitkový „chef´s table“ pro 14 hostů, kdy osobně poznáte celý tým při několika hodinovém hodování. Naše menu je inspirováno samotnou definicí zemědělství. Věděli jste, že trvá 4 měsíce vyrůst cibuli od semínka? Půda, vzduch a voda nám dává možnost s radostí ochutnat sezónní ingredience našich farmářů.

Restaurace nabízí 48 míst k sezení, 14 míst na baru a 42 míst na letní terase. Pořádáme akce až pro 180 lidí s venkovním sezením. Interiér vytvořil Mario Wild ve spolupráci se Štěpánem a jeho partnerkou Veronikou po dlouhých diskuzích o ideálním podniku. I proto se zde budete cítit jako doma. Společně vybrali přírodní materiály jako dřevo, kov, kamenné desky či betonovou stěrku doplněné lešenářskými trubkami a exotickou zelení. Dominantou prostor je
5metrový fíkus osobně vybraný a dovezený z holandských trhů. Okolí restaurace je v urbanistické části Holešovic neboli Mokřadu a našimi sousedi jsou lidé z Armády spásy, které pravidelně zásobujeme.

Dress Code Smart Casual